0

BAN

0

a ja ze iniesta w koncu zagra

0

Swietny mecz barcy najlepszy na boisku jeffren zagrali tak jak umieli najlepiej trzecim zespolem druzyny oprocz yaya toure puyola i bojana drugiej polowy nie liczac

Mieli tyle sytuacji ze jakby pep popracowal nad skutecznoscia to w nastepnym taki meczu mogloby byc spokojnie 12:1 dla barcy

0

ale moze zaliczy taki debiut jak obraniak i walnie 2 bramy

0

visca el barca ibrahimovic messi i xavi rządza

0

stawiam 4-0 na wielka barce mogloby byc wiecej jakby iniesta i marquez grali

0

Ibracadabra pokaze tym frajerom z city

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?